Produkty

Tenda P200 Powerline Nano Adapter

Síťový Powerline adaptér pro provoz v elektrických rozvodech, velmi tenký design s nano velikostí, rychlost až 200 Mb/s, max. dosah 300m, podpora HomePlug AV, šifrování AES 128bit, max. spotřeba 2W, úsporný Eco režim, 1xLAN port 10/100 Mb/s, QoS, tlačítko pro rychlé spárování.

Součástí balení je český a slovenský manuál.

 

 

 

Popis produktu
Powerline adaptér P200 pro provoz LAN sítě pomocí stávající silnoproudé sítě 230V od společnosti Tenda Technologies, vás zaujme nejen svými minimálními rozměry, ale také velmi přitažlivým designem. Pomocí P200 rozšíříte svoji domácí síť velmi snadno a rychle. Tyto adaptéry jsou ideálním řešením pro snadnou instalaci, která nevyžaduje další náklady na pořízení nových rozvodů kabelové LAN sítě apod. Stačí pouze zastrčit dva nebo více těchto adaptérů do stávající zásuvky 230V a veškerá síťová zařízení spolu ihned navážou po stisknutí párovacího tlačítka zabezpečenou komunikaci.

Maximální dosažitelné rychlosti až 200 Mb/s, a maximální dosah 300 m, díky tomu se můžete těšit např. na stabilní toky HD médií, a také na bezproblémové hraní online her. Hlavní předností je také plná kompatibilita s HomePlugAV a standarty 802.3, 802.3u. Díky těmto standartům je možné připojit nejen klasické počítače a síťové tiskárny, ale také veškeré HD televizory, digitální videorekordéry, AV receivery, Blu-ray přehrávače, herní konzole, HD kamery, NAS servery, velmi moderní pračky, ledničky, vlastně všechna zařízení, která obsahují základní Ethernetový port RJ45.

Každá data v síti nesou důvěrné informace a bylo by chybou nechat je bez zabezpečení, z tohoto důvodu má P200 doposud neprolomitelné AES 128bit šifrování, zapnuté je automaticky. Jelikož v síti je potřeba některá data upřednostnit, např. pro přenos zvuku a videa před stahováním z FTP serveru apod., obsahuje P200 QoS technologii. P200 je vybaveno jedním portem 10/100 Mb/s RJ45 s podporou Auto MDI/MDIX, a také obsahuje speciální režim Power Safe, pokud je Ethernetová linka nevyužita, sníží P200 automaticky svoji spotřebu až o 50%! Maximální spotřeba činí 2W.

Rozměry adaptéru jsou pouhé 53mm x 53mm x 27mm a řadí se tímto mezi nejmenší na trhu.

Obsah balení

  • 1x Tenda P200
  • 1x Stručná instalační příručka (CZ)
  • 1x Ethernetový kabel RJ45

Certifikáty

CE Certifikace (Certificate of conformity)

Prohlášení o shodě (Declaration of conformity)

 

Manuály

Kompletní manuál pro nastavení (EN)

 

Fotogalerie

Tags: 

▲ Nahoru