Profil značky Tenda

Společnost byla založena v roce 1999, Tenda Technology je uznávaným předním dodavatelem síťových zařízení a zařízení pro spotřebitele, SOHO a malé firmy.

Tenda poskytuje cenově dostupné síťové řešení s jednoduchou instalací pro své zákazníky, nabízí inovativní a oceněná zařízení, které zlepšují přístup k sítím a produktivitu.

Mezi produktové řady patří WiFi zařízení, ADSL, CPE, Ethernetové přepínače, mobilní širokopásmové připojení 3.5/3.75/4G a routery.

Vývoj

Tenda usiluje o inovace podle dlouhodobých závazků vůči investicím do výzkumu a vývoje. Základem je technický tým 250ti odborníků, který je velmi uznávaný jak v technologickém pokroku v oblasti domácích sítích, tak i v průmyslu, to umožňuje  vyvíjet inovativní produkty, které jsou dobře přizpůsobeny různým potřebám trhu.
 
Výroba
Se sídlem v Shenzhen, Čína, dle požadavků ISO9001: 2000 certifikaci zařízení, produkuje více než 80.000 kusů produktů s certifikací CE a FCC každý den.


Globální obchod
Od roku 2007 Tenda začala budování značky v globálním měřítku. Nyní, prostřednictvím celosvětových distribučních kanálů, Tenda distribuuje produkty do více než 100 zemí po celém světě.

V roce 2009 tvořil celkový příjem 151 Milionů Amerických Dolarů. Příjmy za zahraničí tvořily 41 Milionů Amerických Dolarů, což představuje 27% z celkového příjmu.

 

Značka Tenda si váží vaší přízně a bude se snažit i nadále působit jako jeden z hlavních dodavatelů síťových zařízení.

 

Význam zkratky Tenda:

T = Technology (Technologie)

E = Easy (Jednoduchost)

N = Networking (Sítě)

D = Dream (Sen)

A = Ahead of time (Dopředu)

▲ Nahoru